Free Spirit
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Free Spirit

Ποίηση, Γραφή, Εκφραση, Ενημέρωση, Διασκέδαση
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Τί σκέφεσαι τώρα ?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty6/9/2010, 20:01

Σκέφτομαι πού έχει φτάσει ο άνθρωπος πια...
Πυροβόλησαν κάποιον πριν λίγο στην γειτονιά
μας και εχουν χαλάσει τον κόσμο τα περιπολικά
να κυνηγούν αυτους που το έκανα...

Μηχανές ..σειρήνες.. ενα χάος επι 15 λεπτά...
Δεν ξέρω τί μπορεί να μας έχει κάνει πια έτσι...
Απο ανθρώπους... κάτι άλλο, δεν μπορώ να μας
βρω πλέον μια ονομασία... που να ταιριάζει.. σε αυτό
που έχουμε γίνει...

Ας ελπίσουμε να υπάρχει μόνο τραυματισμός και όχι
ακόμα μια απώλεια ζωής ανθρώπου... απο άνθρωπο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty7/9/2010, 12:13

Χωρίς τους ανθρώπους που μας αγαπούν δεν είμαστε τίποτα....κι αν καμιά φορά συγκρουστούμε πάντα είναι για το καλό μας....οι γονείς μας είναι οι 2 πιο σημαντικοί άνθρωποι στη ζωή μας, πρέπει πάντα να τους σεβόμαστε και να τους τιμάμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty10/9/2010, 01:36

Φίλοι....τι πιο όμορφο στη ζωή του ανθρώπου....ειδικά οι παιδικοί φίλοι....εκείνοι που ότι και να γίνει, όσο κι αν ενδεχομένως μαλώσετε είναι πάντα εκεί για σένα....είναι εκεί στα δύσκολα και στα εύκολα, βράχοι θαρρείς δίπλα σε φουρτουνιασμένες θάλασσες να σε στηρίξουν και να σε φέρουν "στα ίσα σου".... Έχω πέσει πολλές φορές, και μ έχουν σηκώσει....έχω κλάψει ακόμα πιο πολλές και μου χουν σκουπίσει τα δάκρυα....έχω χαρεί κι έχουν χαρεί μαζί μου....έχω περάσει δύσκολα κι ήταν δίπλα μου, πάντα με ένα χαμόγελο, με ένα αισιόδοξο βλέμμα...Κι αν ξαναπέσω στο πάτωμα πάλι θα 'ναι δίπλα μου να με σηκώσουν...έστω κι αν την επόμενη φορά πέσω για τα καλά, έστω κι αν μ αρέσει ίσως την άλλη φορά να είμαι εκεί, να μη θέλω να ξανασηκωθώ ποτέ...εκείνοι πάλι θα είναι εκεί....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty10/9/2010, 23:40


...Σε μια αλήθεια, άφησα τ όνειρο να ζήσει,
ήρθε κι εγώ τ όνομα της, δεν το ρώτησα,
λόγο δεν είχα, η καρδιά μου τραγουδούσε,
από τις λέξεις της, κάθε κύτταρο πότισα...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty12/9/2010, 19:13


Άραγε γιατί οι άνθρωποι,
πληγώνουν τόσο πολύ, ότι αγαπούν
περισσότερο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty15/9/2010, 00:03

Προσπαθώ μα δεν μπορώ να θυμηθώ πότε γέλασα με την καρδιά μου τελευταία φορά.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty6/10/2010, 01:23

Σκέφτομαι πως η ζωή μας είναι δύσκολη στην Ελλάδα του 2010...με όλα αυτά τα μέτρα και τις περικοπές...με την ανεργία να μαστίζει τα μεσαία κοινωνικά στρώματα...με το 70% των νέων παιδιών να προτιμούν να φύγουν από τη χώρα τους προς αναζήτηση καλύτερης τύχης κάπου έξω....έστω κι αν χρειαστεί να μείνουν για καιρό μακριά από όλους όσους αγαπούν...εγώ δε ξέρω πως θα ρθουν τα πράγματα στη ζωή μου...μα ξέρω πως μακριά από τους ανθρώπους μου δεν μπορώ να ζήσω....κι επειδή πολύ αρνητική ενέργεια σπατάλησα τελευταία μέσα μου, θέλω να πιστεύω ή έστω να ελπίζω ότι μέσα σε όλο αυτό το μαύρο σκηνικό θα υπάρχει και μια άσπρη ή έστω γκρι αχτίδα....δεν μπορεί να μείνουν όλα τόσο μαύρα... ας δοξάζουμε το Θεό (όπως θέλει καθένας να ορίσει το Θεό, είτε ως πρόσωπο, είτε ως δύναμη, είτε κι ως και τα 2 μαζί), που ξημερώνει άλλη μια φορά τις μέρες μας, που μας έχει καλά στην υγεία και που έχουμε ακόμα μια στέγη να βάλουμε από κάτω το κεφάλι μας, μια κουβέρτα να σκεπαστούμε τώρα που αρχίσανε τα κρύα κι ένα πιάτο φαγάκι....κι ας αναλογιστούμε πως υπάρχουν ακόμη άνθρωποι που δεν έχουν τίποτα από αυτά δεδομένο...Καληνύχτα και να θυμόμαστε πως η ελπίδα και η θέληση είναι οι μεγαλύτερες δυνάμεις του ανθρώπου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty6/10/2010, 17:27




Ότι αξίζει... πονά ...και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty21/10/2010, 01:00

Σκέφτομαι πως ο Θεός είναι πολύ μεγάλος....και πως υπάρχει κάπου κάποιος που προστατεύει καθέναν από εμάς...ακόμα και μερικούς που δεν πιστεύουν...και αν χρειαστεί είναι εκεί για να τους σώσει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty1/11/2010, 21:14




..... Ψάχνω χρόνια κάτι, που να μπορέσει
να γαληνέψει την ψυχή μου....

Αγάπη έχω, αλλά εκείνη δεν ηρεμεί...
Θα τα καταφέρει ποτέ, άραγε?....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty20/11/2010, 00:49


΄Μπορεί ν`αντέχει ακόμα μια κλωστή,
να έχει μείνει μια σκηνή...
κι όταν παιχτεί εδώ να μείνεις....

Μαζί.. κι άμα δεν έχει πια μαζί...
μες στην καινούρια σου ζωή...
πάρε με πίσω...μη μ`αφήνεις....΄


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty23/11/2010, 17:56

Θέλω να πάω βόλτα στη θάλασσα...να περπατήσω στην ακρογιαλιά...να μη σκέφτομαι τίποτα και να μην μου μιλάει κανένας...απλά να κοιτάζω τη θάλασσα....το πόσο απέραντη και μυστήρια είναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty27/11/2010, 00:36

Θεέ μου....απόψε σου μιλώ από εδώ...απ' την καρέκλα, απ' το γραφείο μου...ξέρω οτι σπάνια έρχομαι στον Οίκο Σου για να στα πω...όμως νομίζω πως αν θέλεις μπορείς να μ' ακούσεις απ' όπου κι αν είσαι...Θεέ μου...ξέρεις...εγώ δεν είμαι παρά μόνο ένα μικρό κορίτσι που στέκεται απέναντι στη ζωή που' ναι μεγάλη και την κοιτά με ανησυχία και αβεβαιότητα...ούτε φιλόσοφος είμαι, ούτε αναλύτρια των καταστάσεων...απλώς παρατηρώ και συμπεραίνω....θέλω απόψε να σου ζητήσω να σκύψεις πάνω απ' τον ελληνικό λαό....αυτόν τον λαό που έχει τόσο μεγάλη ιστορία, την οποία την ξέχασε...που έχει τόσο πλούσια γλώσσα αλλά προτιμά να χρησιμοποιεί περισσότερο το αγγλικό λεξιλόγιο...που έχει ποικιλία εθίμων και παραδόσεων αλλά μπροστά στην παγκοσμιοποίηση τα άφησε στο παρελθόν κι αυτά....που κάποτε ήξερε τί είναι η ανδρεία και το φιλότιμο αλλά κάπου στην πορεία τον μάγεψαν η κλεψιά και η "λαμογιά"....αυτόν τον λαό με τα τόσα προβλήματα που καθημερινά γίνονται περισσότερα...αυτούς τους περίεργους ανθρώπους, τους Έλληνες, που όπως κι αν έχουν γίνει είναι Έλληνες (κι όχι με την εθνικιστική όψη αλλά σε ότι αφορά την ψυχή).....αγκάλιασε αυτόν τον λαό και ΒΟΗΘΑ τον....βοήθα τον τουλάχιστον να διατηρήσει αυτή την ελληνική ψυχή και τη λεβεντιά...βοήθα τον να μη λυγίσει μπροστά σε όσα συμβαίνουν και σε όσα θα ρθουν...βοήθα τον να ξεφύγει από την παγίδα που του έχουν στήσει όλοι αυτοί που κυβερνούν και εξουσιάζουν, ξεχνώντας την ανθρώπινη φύση τους....βοήθα τον να ξαναβρεί τους στόχους και τα όνειρά του....αυτά τα όνειρα που κάθε μέρα, λίγο-λίγο, πετιούνται στα χαλάσματα μιας σάπιας κοινωνίας....αυτά τα όνειρα που υποτίθεται ομορφαίνουν τον κόσμο κι όμως σ αυτή τη χώρα πεθαίνουν...και που μαζί με αυτά αργοσβήνουν κι οι φορείς τους, οι νέοι άνθρωποι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty28/11/2010, 10:29



...Να ανοίξω ένα ακόμα
νέο topic, εδώ μέσα...

Σας ευχαριστούμε που
μας διαβάζετε..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty3/12/2010, 01:41

....Ενα απο τα πολύ δύσκολα βράδια...
ξέρεις εσύ...
Και μερικές απο τις δυσκολότερες μέρες..

Το αύριο κρύβει μέσα του πολλά
και δυσάρεστα...
Δύναμη θέλουμε αλλά πόση
έχουμε ήδη μέσα μας?

Αντέχουμε ή έτσι λέμε τουλάχιστον...

Θέλουμε να πιστέψουμε πως όλα
θα γίνουν όπως τα έχουμε φανταστεί...

Δεν φαντάζομαι πια...
Ποτέ δεν μου άρεσε να ονειρεύομαι...

Έκανα το λάθος και έκανα ένα όνειρο...
΄Χάθηκα΄μέσα του και τώρα ζω εκεί...

Ξέρω την αλήθεια...
Αυτό είναι το παράξενο...

Πως τελικά δεν ονειρευόμουν...
Ήσουν εκεί....

Ounkas
3/11/2010
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty3/12/2010, 19:35



Μην γυρίσεις...
θα βρεις όλα εκείνα,
που πάλεψες τόσο,
για να χαθούν...

Αυτά όμως, επέστρεψαν....
πριν από σένα...


Ounkas
2010
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty7/12/2010, 17:12


....Πόσα ακόμα ?
Πολλοί γύρω μου πάντα,
μα μέσα μου...εσύ,
εγώ κι εκείνη...

Τι να κάνουν,
τρείς σιωπές?...



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty11/12/2010, 00:21


Σαν μια ομίχλη που με τυλίγει και
θέλω μέσα της να κρυφτώ...
Να ταξιδέψω μαζί της, να αφεθώ στο
΄τίποτα΄ή στα ΄πολλά΄της....

Κι αν χαθώ εκεί μέσα?
Νομίζω δεν με νοιάζει, δεν το σκέφτομαι.

Είναι σαν να με τραβά, να με θέλει
εκεί, μαζί της....

Δεν ξέρω....
Θέλω να μείνω εκεί...
Μα διστάζω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty19/12/2010, 23:26

Και τώρα...πάλι εδώ...να σε περιμένω σε κάποιο όνειρο που το πρωί θα σβήσει και θα μου αφήσει μόνο μια γλυκιά αίσθηση....δεν είναι εύκολα χωρίς εσένα...το ξέρεις, στο χω πει...αλλά κάποιες φορές είναι απαραίτητο....θα περάσουν οι μέρες....ελπίζω χωρίς να το καταλάβω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty22/12/2010, 07:50

...Θα είνα κάτι δυσάρεστο...
κάτι που θα με κάνει
να στεναχωρηθώ...

δεν ξέρω για ποιόν, αλλά
γιατί αργεί τόσο?!!

Ας έρθει γρήγορα! Μέρες τώρα
με ταλαιπωρεί!!
Ας τελειώσει η αναμονή...

Πόσο ακόμα??!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty22/12/2010, 16:34

Αυτό που σκέφτομαι αυτή τη στιγμή είναι οτι θέλω να ευχηθώ σε όλο τον κόσμο να χει ζεστές, οικογενειακές γιορτές....να περάσει όμορφα αυτές τις μέρες με ανθρώπους που αγαπάει και να αφήσει για λίγο πίσω του τις στενοχώριες και τα βάσανα...Και ας αναλογιστούμε όλοι οτι τούτες τις άγιες μέρες υπάρχουν άνθρωποι που τις περνούν μόνοι τους, χωρίς κανέναν....άνθρωποι που υποφέρουν από κάποια αρρώστια μέσα στους τοίχους ενός παγερού νοσοκομείου....άνθρωποι που τις περνούν στους δρόμους και υποδέχονται τη νέα χρονιά σε κάποιο παγκάκι....κι ας κάνουμε μια ευχή....να χουμε υγεία και αγάπη....Δεν ξέρετε πόσο θα θελα κάποια φορά στις γιορτές αυτές να χω δίπλα μου κάποιον άνθρωπο που ζει μόνος του ή κάποιο άρρωστο παιδάκι...να του πάρω πολλά δώρα και να το κάνω ευτυχισμένο έστω και για λίγο....Εύχομαι κάποτε να μπορέσω να το κάνω...Χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty30/12/2010, 21:52

....Γιατί όλα στην ζωή μας, έρχονται
την λάθος στιγμη? ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty6/1/2011, 18:17

Σκέφτομαι πως θέλω τόσο πολύ να σε δω....δεν αντέχω άλλο να λείπεις...κ περιμένω να ρθει το αύριο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty9/1/2011, 23:28

..Όσα έχω κρύψει στην ψυχή...
οσα δεν έχω πει, είναι εκείνα
που κανείς δεν θα ήθελε να ακούσει...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί σκέφεσαι τώρα ?   Τί σκέφεσαι τώρα ? - Σελίδα 2 Empty3/2/2011, 09:21


....Αν υποθέσουμε πως η ζωή είναι
στιγμές....

τότε ας κάνουμε κάτι,

να τις γεμίζουμε
πάντα με αγάπη και χαμόγελο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τί σκέφεσαι τώρα ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Free Spirit :: Ας ταξιδέψουμε :: Ηχοι Σιωπης-
Μετάβαση σε: