Free Spirit
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Free Spirit

Ποίηση, Γραφή, Εκφραση, Ενημέρωση, Διασκέδαση
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε?   Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε? Empty29/12/2009, 17:08

Αντρες και Γυναίκες, κάποια στιγμή στην ζωή τους κλαίνε!
Είτε το παραδέχονται, ειτε όχι, είτε τους είδε κάποιος, είτε κανείς,
η ανάγκη για να κλάψουμε, είναι τετοια, που δεν μας αφήνει πολλά περιθώρια.

Φυσικά υπάρχουν άνθρωποι που είναι, πιο συγκρατημένοι γενικότερα
με τις εκδηλώσεις τον συναισθημάτων τους, ειδικά μπροστά σε άλλα άτομα.

Ποιό γεγονός, (εκτός απο κάποια απώλεια), ποιά σκέψη, ποιά κατάσταση γενικότερα θα σας έκανε,
να κλάψετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meli




Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε?   Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε? Empty3/9/2010, 00:33

Επειδή κανείς απ ότι βλέπω δεν έγραψε θα κάνω την αρχή.....θα εξομολογηθώ ότι τυχαία μια μέρα στο δρόμο, όπως περπατούσα, είδα σ ένα παγκάκι ένα ζευγάρι ηλικιωμένων να κρατιούνται απ' το χέρι και απλά να κοιτάζουν τη θάλασσα....η εικόνα μ έκανε να σταματήσω λίγα βήματα παραπέρα κ απλά να τους κοιτάζω κ εγώ...τα μάτια μου γέμισαν με δάκρυα που δεν ξέρω από τι προήλθαν....ήταν μάλλον η μαγεία της στιγμής, αυτή η ηρεμία που έβλεπες στα πρόσωπα και των 2....αυτό το συναίσθημα του "θέλω κ εγώ να φτάσω να είμαι σ αυτή την ηλικία και να μαι τόσο ευτυχισμένη με τον σύντροφό μου"..... Αυτή η τόσο απλή εικόνα που θα άφηνε αδιάφορους αγχωμένους περαστικούς που τρέχουν να τα προλάβουν όλα, εκτός απ τη ζωή, εμένα με κράτησε 10 λεπτά στο ίδιο σημείο και μ έκανε να κλάψω.....κ ίσως τότε να έχουν αξία τα δάκρυα...όταν κλαίς στη θέα κάτι όμορφου, που σε ταξιδεύει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ounkas
Admin
Ounkas


Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα, Πειραιάς

Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε?   Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε? Empty3/9/2010, 17:47

Σε ευχαριστούμε πολύ Meli.
Ναι, έδω να θυμάσαι, πως δεν αφήνουν τις σκέψεις
τους ή τα σχόλιά τους πολλοί,
τους αρέσει περισσότερο, να μας διαβάζουν...

:character0187:




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τί θα ήταν εκείνο που θα σας έκανε να κλάψετε?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η δεκαετία που πέρασε ήταν η θερμότερη που έχει καταγραφεί

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Free Spirit :: Περασμένα αλλά οχι ξεχασμένα-
Μετάβαση σε: